LV  RU  EN

 

 SIA "Cran-EX" - ir dinamiski augošs uzņēmums ar profesionāliem darbiniekiem un daudzu gadu pieredzi pacelšanas iekārtu jomā. Mēs sadarbojamies ar vairākiem Eiropas ražotājiem, kas izgatavo augstas kvalitātes produktus saskaņā ar starptautiskiem un Eiropas standartiem. Visi piedāvātie produkti ir profesionāli un tiem ir ražotāja kvalitātes sertifikāts  vai atbilstības deklarācija.

 SIA "Cran-EX" - ir oficiālais pārstāvis Itālijas uzņēmumam “MISIA PARANCHI S.r.l. - HOISTS & LIFTING SOLUTIONS”,  kas jau 30 gadus  pasaules tirgum piedāvā profesionālās rūpniecības pacelšanas iekārtas: tiltu celtņus, krānus, autoceltņus, pacēlājus un barošanas sistēmas. Šāda veida iekārtas var darbināt atklātās teritorijās, kā arī iekštelpās dažādu temperatūru amplitūdā . Ir iespējama arī celtņu un pacēlāju uzstādīšana bīstamās zonās saskaņā ar attiecīgiem noteikumiem.

 Mēs ātri piemeklēsim un piedāvāsim Jums vislabāko aprīkojumu par zemākajām cenām, kā arī veiksim  darbu projektēšanu un siju, celtņa sliežu ceļu, kā arī jebkuras sarežģītības tiltu un stacionāro krānu uzstādīšanu ar oficiālo reģistrāciju  Latvijas bīstamo iekārtu tehniskās uzraudzības iestādē.

 Pēc Jūsu pieprasījuma, zīmējuma vai projekta,  mūsu kompānija cik ātri vien iespējams izgatavos nestandarta iekārtas, augstākās kvalitātes mehānismus, kā arī varam piedāvāt standarta piekaramā mehānismus dažādiem mērķiem no vairākiem Eiropas ražotājiem.

 Pacelšanas iekārtu asortimentu papildina noliktavas aprīkojums, automobiļu un rūpniecības vinčas, domkrati, traversi, krānu svari, kā arī tērauda un sintētiskās stropes ar celtspēju līdz 100 tonnām, ķēžu stropes un pacēlāju kronšteini, tālvadības ierīces, radio vadības ierīces, kā arī vadības iekārtas ar kabeļa pievadu celtņiem un pacēlājiem. Visus šos produktus un citas preces Jūs varat pasūtīt pie mums. SIA "Cran-EX" var piedāvāt dažādus risinājumus no teorijas līdz praksei celšanā, stiprināšanā un kravas pārvietošanā. 

SIA "Cran-Ex"
Katlakalna iela 8,
Rīga, LV-1073, Latvija

Email: info@cranex.lv
web: www.cranex.lv
web: www.tiltaceltnis.lv

Tālr/Fax.:+371 67 11 22 40

Mob.: + 371 27 04 14 24

PVN Nr. LV40103453512
LV68UNLA0050017535772
Darba laiks: P.O.T.C.P. 9:00 -17:00
SIA Cranex © all rights reserved. Terms of Use